Dane, które zbiera serwis i aplikacja mobilna
e-testynaprawojazdy.pl1. Dane zbierane automatycznie.

Twoja wizyta w Serwisie e-testynaprawojazdy.pl, wiąże się z automatycznym zbieraniem danych osobowych. Wiemy ile czasu trwała Twoja wizyta i z jakiego miasta była wykonana.


2. Rejestracja poprzez adres e-mail i konto w portalu facebook.com

Pełny dostęp do serwisu i aplikacji mobilnej można otrzymać poprzez rejestrację.
a) Podczas rejestracji poprzez adres e-mail użytkownik musi podać:
Swoje imię lub pseudonim - będzie widoczny tylko podczas gdy będziesz zalogowany w panelu użytkownika w górnej jego części, jest on dla Ciebie, informuje on o tym, że jesteś zalogowany na swoje konto. Adres e-mail.
Hasło - którego będziesz używał podczas logowania się w serwisie internetowym lub aplikacji mobilnym: Hasło nadajesz samodzielnie, musi zawierać co najmniej 6 znaków. Stosowane jest w celu autoryzacji dostępu do Serwisu jest ono kotowane za pomocą skomplikowanych algorytmów szyfrujących. Nie istnieje możliwość jego rozkodowania - nie przechowujemy haseł.
b) Podczas rejestracji poprzez portal facebook.com: Podczas rejestracji przez portal facebook.com nasz serwis i aplikacja zapisuje informację o Twoim profilu: Twoje imię i nazwisko, które zostało podane na portalu facebook.com, a także numer Twojego profilu.
c) Całkowite usunięcie Twoich danych osobowych z serwisu e-testynaprawojazdy.pl odbywa się poprzez wysłanie informacji na adres: etestynaprawojazdy@gmail.com - po wysłaniu wiadomości Twoje wszystkie dane zostałą usunięte z serwisu.

3. Transakcja zakupu przedłużenia dostępu do serwisu i aplikacji mobilnej.

Przedłużenie dostępu do pełnej wersji serwisu wiąże się z dokonaniem opłaty. Jest to możliwe poprzez system dotpay.pl lub za pomocą wysłania SMS.
Dotpay.pl - poprzez dokonywanie opłaty tym sposobem dane których będziemy potrzebować: Imię, Nazwisko, Twój adres e-mail. A w przypadku dokonywania opłaty przez pocztę także Twój adres zamieszkania
Za pomocą SMS: Tutaj zbierzemy informację tylko o Twoim numerze telefonu.

4. Kontakt z administracją e-testyprawojazdy.pl.

Podczas gdy kontaktujesz się z nami poprzez formularz kontaktowy pod linkiem www.e-testynaprawojazdy.pl/kontakt chcemy abyś podał swoje imię i adres e-mail. Są one nam niezbędne do skontaktowania się z Tobą i udzielenia odpowiedzi.

5. Twój adres e-mail.

Po rejestracji w naszym serwisie wysyłamy Tobie krótką wiadomość powitalną, aby potwierdzić rejestrację. Jeżeli zapomnisz hasła, możesz je zrestartować za pomocą swojego adresu e-mail.

6. W jaki sposób wykorzystujemy dane, które nam podałeś ?

Nie sprzedajemy ich osobom trzecim, są one tylko dla nas. Dane te są niezbędne abyś mógł w pełni korzystać z naszego portalu. Są one okrojone do minimum, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu. Wspomagają one także kontakt z użytkownikiem w razie zadawania pytań, występowania błędów, sugestii itp. Dane zbierane przy wykonywaniu transakcji są przesyłane do systemu płatności Dotpay.pl, który zajmuje się płatnościami. Dane, które tam podajesz nie są nigdzie wykorzystywane, są niezbędne do przeprowadzenia transakcji. Dane zbierane automatycznie są używane do analizy zachowań użytkowników w naszym Serwisie a także do zbierania danych osobowych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku. Dane osobowe zawarte w formularzu Rejestracji, jak również inne zabrane przez nas Twoje dane przetwarzamy w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez Ciebie zezwolenia oraz wymogami obowiązującego prawa, a w szczególności zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) oraz Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). Ustawa o ochronie danych osobowych nakłada na nas obowiązek udostępnienia Twoich danych osobowych w przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych. W takim przypadku Twoje dane osobowe mogą być udostępnione pracownikom Inspektoratu. W przypadku naruszenia przez Ciebie Regulaminu naszego Serwisu bądź innego obowiązującego w Polsce prawa, będziemy mogli przekazać Twoje dane osobowe organom ścigania i wymiaru sprawiedliwości.

7. Kontakt
Jeżeli masz zapytanie, lub wystąpił jakiś problem możesz zadać nam pytanie poprzez adres e-mail e-testynaprawojazdy@gmail.com a także telefon kontaktowy 514 992 323 lub 515 936 136.

8. Ciasteczka ("cookies")

Serwis e-testynaprawojazdy.pl mam możliwość zapisywania ciasteczek na Twoim komputerze. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu i nie są w żaden sposób przez nas wykorzystywane. Każdy użytkownik ma możliwość wyłączenia ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, aczkolwiek może to ograniczyć korzystanie z pełnych zasobów naszego sarwisu.

9. Logowanie do serwisu.

Logowanie do serwisu jest w pełni bezpieczne. Hasło jest zabezpieczone przed możliwością jego podejrzenia, a także szyfrowane. Na ekranie podczas logowania będzie widoczny Twój adres e-mail.

10. Jak usunąć konto?

W przypadku chęci usunięcia konta w serwisie e-testynaprawojazdy.pl należy wysłać wiadomość do moderatora serwisu na adres etestynaprawojazdy@gmail.com, po otrzymaniu wiadomości konto zostanie usunięte. W treści wiadomości należy podać adres e-mail konta, lub nazwę konta facebook.

W momencie wysłania wiadomości do moderatora serwisu na adres etestynaprawojazdy@gmail.com wszystkie Twoje dane osobowe zostaną usunięte na zawsze.

11. Zmiana naszej polityki prywatności.

Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany polityki prywatności. Każda taka zmiana zostanie ogłoszona na naszym portalu w dziale "aktualności". Zarejestrowani użytkownicy dostanę także prywatną wiadomość z ogłoszoną zmianą na adres e-mail.

12. Kontakt:

Firma która zbiera Twoje dane:
e-testynaprawojazdy.pl - należy przez to rozumieć stronę internetową (serwis) własnością jest ADDZ spółka cywilna z siedzibą w Niedrzwicy Kościelnej przy ul. Parafialna 3, (24-220 Niedrzwica Duża), REGON 381181615, NIP 7133099283.
Dane teleadresowe:
ADDZ spółka cywilna
Niedrzwica Kościelna, ul. Parafialna 3, 24-220
e-mail etestynaprawojazdy@gmail.com
Telefon: 514 992 323 lub 515 936 136
Nasz test rozwiązano już razy. Dołącz do nas już dziś!