To banalnie proste!
Przede wszystkim, osiągniecie dużo większą pewność siebie co za tym idzie mniej będziecie się stresowali, kiedy będziecie prawidłowo przygotowani.


Napisane dnia 01-02-2017 9:21 przez etestynaprawojazdy


W tym artykule opiszę skuteczne sposoby jak zdać testy na prawo jazdy za pierwszym razem.
O zasadach przeprowadzania egzaminu teoretycznego można tutaj:
Egzamin teoretyczny na prawo jazdy.
Napisane dnia 10-01-2017 16:25 przez etestynaprawojazdy
Wchodząc w dorosłość większość młodych ludzi zaraz po kupieniu pierwszego piwa, decyduje się zapisać na kurs prawa jazdy. Osoby bardziej doświadczone poszerzają swoje umiejętności zdając dodatkowe kategorie. No właśnie i teraz pojawia się najważniejsze pytanie: Ile tak na prawdę za to prawo jazdy będzie trzeba zapłacić. A także dodatkowe pytania: Czy nie ma jakichś ukrytych opłat ? Ile kosztuje egzamin teoretyczny i praktyczny ? A także opłaty związane z odbiorem samego dokumentu prawa jazdy ?
Napisane dnia 05-01-2017 19:10 przez etestynaprawojazdy

W ekonomicznej jeździe głównie chodzi o zmianę biegów i częstotliwość używania hamulca. Co to znaczy? Kiedyś jeden z lepszych kierowców jakich poznałem w życiu, mówił że jazda ekonomiczna to jazda, podczas której używa się jak najmniej pedału hamulca...
Napisane dnia 30-12-2016 21:35 przez etestynaprawojazdy
Zdaję na prawo jazdy i szukam dobrego, nieawaryjnego pojazdu. Co wybrać?
Coraz częściej młodzi kierowcy, zaraz po zdaniu egzaminu na prawo jazdy, mają możliwość korzystania z auta rodziców bądź, dostają w prezencie na 18 urodziny samochód. Jest to oczywiście bardzo wygodne, dla młodej osoby ale nie każdy rodzic może na to pozwolić i niezupełnie dobry jest to pomysł.
Napisane dnia 21-12-2016 18:23 przez etestynaprawojazdy

<< Previous 1 2 3 4 5 Next >>

Powered by CuteNews
Nasz test rozwiązano już razy. Dołącz do nas już dziś!