Jak uniknąć stresu przed egzaminem na prawo jazdy?

To banalnie proste!
Przede wszystkim, osiągniecie dużo większą pewność siebie co za tym idzie mniej będziecie się stresowali, kiedy będziecie prawidłowo przygotowani.Egzamin teoretyczny
Szczególnie polecam aby zaznajomić się z wyglądem całego egzaminu, aby po przystąpieniu do niego wszystko było dla was już znane. Cały opis egzaminu teoretycznego znajdziecie w naszym artykule : Egzamin teoretyczny na prawo jazdy.
Załóżmy, że znajomość wyglądu oraz przebiegu egzaminu teoretycznego jest już Wam dobrze znany, czy to wystarczy aby czuć się pewnie? Oczywiście, że nie. Najważniejsze przecież są pytania i umiejętność udzielenia prawidłowych odpowiedzi. Na naszej stronie dajemy Wam możliwość nie tylko rozwiązywania egzaminów próbnych ale również korzystania z inteligentnego systemu nauki. Co to znaczy? Gdy przejdziecie w tryb nauki, posiadacie dostęp do wszystkich na bieżąco aktualizowanych pytań testowych na prawo jazdy każdej kategorii z odpowiedziami. Uczycie się zaznaczając odpowiedzi oraz sprawdzając, które są poprawne. Macie możliwość segregowania pytań wg ich znajomości tj. pytanie znam „dobrze” , „średnio” lub „słabo”. Kiedy posegregujecie pytania, uczcie się tylko tych które znacie słabo lub średnio i nie marnujcie czasu na dobrze Wam znane. W ten sposób nauczycie się najszybciej i najefektywniej co pozwoli Wam czuć się pewnie na egzaminie.

Egzamin praktyczny
Egzaminator nie jest wrogiem! Jego pracą i obowiązkiem jest sprawdzenie Waszych umiejętności. Jeżeli mieliście dobrego instruktora, zaznajomiliście się z modelem pojazdu będącym pojazdem egzaminacyjnym w WORD oraz posiadacie podstawowe umiejętności jego prowadzenia nie ma czym się przejmować. Należy jedynie zwrócić uwagę na najczęstsze błędy popełniane na egzaminie na prawo jazdy.
3 najczęściej popełniane błędy na egzaminie praktycznym na prawo jazdy:
 • Potrącenie pachołka na placu manewrowym
 • Wymuszenie pierwszeństwa
 • Wjechanie na skrzyżowanie na czerwonym świetle

  Po dopracowaniu tych szczegółów, nie powinniście się stresować ani martwić egzaminem.
  Powodzenia!
  Ps: dajcie znać w komentarzu jak Wam poszło, piona !

 • Napisane dnia 01-02-2017 9:21 przez etestynaprawojazdy
  Powered by CuteNews
  Nasz test rozwiązano już razy. Dołącz do nas już dziś!