Jak zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdyW tym artykule opiszę skuteczne sposoby jak zdać testy na prawo jazdy za pierwszym razem.
O zasadach przeprowadzania egzaminu teoretycznego można tutaj:
Egzamin teoretyczny na prawo jazdy.

Przystępując do egzaminu na prawo jazdy zależy nam przede wszystkim na tym, aby zdać go za pierwszym razem. Przystąpienie do kolejnego egzaminu wiążę się z dodatkowymi kosztami, czasem, a także jeszcze z większym stresem i "śmiechem" wśród rówieśników, akurat tym ostatnim nie powinniśmy się w ogóle przejmować, bo tak na prawdę jeżeli nie zdaliśmy go za pierwszym, to nie odzwierciedla naszych umiejętności, chyba, że jest to już dziewięćdziesiąty egzamin i w prezencie od WORDU otrzymujemy rower.

Pomijając już sprawę zapisania się na sam egzamin, uznajmy, że mamy już wyznaczony termin naszego egzaminu, który przypada za równe 2 tygodnie. No właśnie, czy dwa tygodnie jest to wystarczająca ilość czasu, aby pozytywnie zdać nasz egzamin, biorąc pod uwagę, że jeszcze nic się nie uczyliśmy ? Odpowiedź brzmi: "TAK - jest to wystarczająca ilość czasu" Ale pod warunkiem, że zrobimy to sumiennie i nie będziemy zaprzątali sobie głowy niepotrzebnym materiałem. Dla własnej pewności lepiej naukę zacząć znacznie wcześniej.

Jak sie uczyć żeby zdać testy na prawo jazdy ?
Jeżeli zależy nam głównie na tym, aby zdać teorię w WORDzie, musimy nauczyć się wszystkich pytań egzaminacyjnych i odpowiedzi. Aby zdać egzamin nie musimy recytować kodeksu ruchu drogowego cytując paragrafami, ponieważ recytowanie kodeksu nie przyzwyczai nas do pytań i będziemy nabierać się na pułapki egzaminacyjne w podchwytliwych pytaniach, co skutkuje negatywnym wynikiem egzaminu. Dlatego najprościej będzie, jeżeli nauczymy się samych pytań i odpowiedzi - musimy się do tych pytań przyzwyczaić, obyć się z nimi, zapamiętać obrazki i poznać całą aplikację Wordu.

Wszystko o pytaniach: ile ich jest , kto je tworzy - przeczytasz w tym artykule:
Ile jest pytań na prawo jazdySkąd wziąć pytania egzaminacyjne na prawo jazdy i gdzie sie ich nauczyć ?
Nasi instruktorzy i programiści przygotowali specjalną aplikację, która w pełni odwzorowuje egzamin państwowy we wszystkich WORDach w Polsce. Po zarejestrowaniu się na stronie www.e-testynaprawojazdy.pl otrzymujesz pełną, zawsze aktualną bazę pytań WORD wraz z odpowiedziami. System nauki jest efektywny, przyzwyczaja nas do egzaminu państwowego, pozwala obyć się z pytaniami, a także selekcjonować pytania według ich znajomości. Nie zawiera zbędnego materiału, który na egzaminie nam się nie przyda, lecz ten, który jest nam potrzebny aby zdać egzamin, co pozwala zdecydowanie skrócić czas nauki - bo chyba na czasie i pozytywnym wyniku zależy nam najbardziej.

Co zrobić aby zdać:
1. Zapisz się na egzamin.
2. Naucz się wszystkich pytań egzaminacyjnych.
3. Nie zapomnij o egzaminie, zabierz ze sobą dowód osobisty lub paszport. Na egzamin przyjedź przed czasem, aby być spokojniejszym i się nie spóźnić.
4. Po wejściu do sali egzaminacyjnej należy wysłuchać egzaminatora, aby uniknąć wątpliwości i niedomówień, jeżeli czegoś nie wiesz, zadaj mu pytanie.
5. Po przemowie egzaminatora pojawi się próbna możliwość rozwiązywania testów, skorzystaj z niej, pytania próbne pochodzą z bazy pytań, więc istnieje możliwość, że niektóre ponownie pojawią się na egzaminie.
6. Zachowaj spokój, przeczytaj pytania dokładnie, nie odpowiadaj zbyt pochopnie. Niektóre pytania mają takie same obrazki, jeżeli wcześniej dokładnie
uczyłeś/łaś się pytań, żadne nie powinno Cię zaskoczyć.
7. Nie przyśpieszaj egzaminu klikając w przycisk odtworzenia filmu przed czasem. Przeczytaj pytanie taką ilość razy na jaką pozwala Ci "czas na zapoznanie się z pytaniem"
8. Filmy oglądaj do końca.
9. Zakończ egzamin.

Jeżeli nie ominąłeś żadnego z powyższych punktów i rad udzielonych w tym artykule, po egzaminie pojawi Ci się przed oczami obrazek z początku tego artykułu - zacznij się do niego przyzwyczajać. Powodzenia na egzaminie !
Napisane dnia 10-01-2017 16:25 przez etestynaprawojazdy
Powered by CuteNews
Nasz test rozwiązano już razy. Dołącz do nas już dziś!